Forum Light's Demons Strona G│ˇwna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ U┐ytkownicy GrupyZaloguj

Bula, sp├│jrz na to z innej strony: Zobacz nastŕpny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor WiadomoŠ
jedantri

Do│▒czy│: 04 Sty 2014
Sk▒d: Denmark

PostWys│any: Sro Mar 19, 2014 21:02 Odpowiedz z cytatemPowrˇt do gˇry

i kazac mu sprzatnac te wszystkie starocie, ktore tak namiewtnie zbiera i wynosi na balkon seks ogłoszenia Trzymam za Was kciuki, ┼╝eby ┼éatwo sz┼éo te gubienie kilosk├│w.
tak, jestem chora na bulimi─Ö, a skoro jestem chora musz─Ö si─Ö wyleczy─ç.
MIMI22
ad.4 To nie jest prawda .lewatywy najlepiej zaczac juz na miesiac przed glodowka.
Kupilam olej lniany, jutro sie zwaze, mam nadzieje, ze chociaz 1-2kg polecialy.
A wiec od 2 dni troche spuchly mi wargi sromowe i sa zaczerwienione Ale juz kiedys takie cos mialam i posmarowalam to ma┼Ťci─ů clotrimazolum i od wczoraj jest juz lepiej ale troche mnie swedzi (nie duzo)...
Buuu...!!
Lewatyw─Ö robi─Ö z wody i soku z cytryny.
Po pierwsze jak narazie , ignorantka, to mozna nazwac ciebie skoro potrafisz napisac, ze nie obchodza cie np.

chodzi┼éo o MONIK─ś BRODKE z kt├│ra Wieczorkowski jaki┼Ť czas si─Ö spotyka┼é. sex anonse No mo┼╝e mam i dobrze, ale jest jeden problem....Zero rado┼Ťci ┼╝ycia od strony mojego partnera, a tutaj jest naturalna rado┼Ť─ç, zero sztuczno┼Ťci...a przedwczoraj jad┼éam przepyszn─ů jagni─Öcink─Ö, ugotowana przez mojego egzotycznego Przystojniaczka

na 1,5 l wody 3 lyzki stolowe soku z cytryny (przecedzonego na gestym nylonowym sitku) ja dzis kupi┼éam henn─Ö w kolorze rudy (bardzo podobny do mojego naturalnego). puszysta....a skad klikasz???? ile kosztuje operacja nosa i piersi u Bromy? KOLEJNA OPERACJA. adwokat kraków
Moj pierwszy krok to byla legalizacja dyplomu uzyskanego w Polsce a nastepnie kursy zakonczone stazami, robilam je poprzez Provincie lub Comune (polecam tez udac sie do Centro per l'impiego, tam tez maja oferty). W pa┼║dzierniku r├│wnie┼╝ ─çwiczy┼éa┼Ť codziennie, jak d┼éugo? no w┼éa┼Ťnie dziewczyny, s┼éuchajcie, kolczyka mam p├│┼é rpku, jeszcz wiadomo nie jest ok┼éadnie wygojony chcesz wr├│ci─ç do szko┼éy po wyj─Öciu szw├│w;nie wiem,jakie Ci za┼éo┼╝─ů.Ja mia┼éam szew ┼Ťr├│dsk├│rny ni─çmi rozpuszczalnymi,cz─Ö┼Ťciowo wyj─Öli,reszta wch┼éania si─Ö...powoli.Mog─ů by─ç klamerki lub szew ni─çmi do usuni─Öcia.R├│┼╝norodno┼Ť─ç.Zobaczysz,Olala,ju┼╝ ok. To s┼éuchaj gina, ka┼╝dy ma wyb├│r Spr├│buje my┼Ťle─ç pozytywnie, bo to po┼éowa sukcesu ale te┼╝ spr├│buje podej┼Ť─ç na spokojnie, na luzie. xDD Wi─Öc tak:najpierw myje w┼éosy szamonem(mo┼╝e by─ç taki do skr─Ötu w┼éos├│w,ale uwaga!Je┼Ťli kto┼Ť nie ma naturalnie kr─Öconych w┼éos├│w taki szampon nie spowoduje,┼╝e pojawi─ů si─Ö na g┼éowie loczki i fale ,on tylko poprawia naturalny skr─Öt),nak┼éadam od┼╝ywk─Ö NIVEA na skr─Öt fal i lok├│w.Trzymam chwilk─Ö a nast─Öpnie sp┼éukuje letni─ů (nigdy nie zimn─ů!!)wod─ů(zbawienie dla w┼éos├│w,suchych i pusz─ůcych si─Ö ;P.Nie szoruje w┼éos├│w r─Öcznikiem,tylko najpierw je wyciskam,a nast─Öpnie nak┼éadam r─Öcznik na g┼éow─Ö i delikatnie go wduszam we w┼éosy.Po tej czynno┼Ťci stosuj─Ö balsam poprawiaj─ůcy skr─Öt NIVEA i susz─Ö w┼éosy suszark─ů z lekkim nawiewem,tak aby ich nie przesuszy─ç.Nie rozczesuj─Ö.Dopiero rano,po wstaniu z ┼é├│zka czesz─Ö je i u┼╝ywam do nawil┼╝enia i nat┼éuszczenia wosku.Nak┼éadam go troche na r─Ök─Ö , ┼éapi─Ö w┼éosy w gar┼Ť poci─ůgam pasmo od nasady(ale nie od samej sk├│ry g┼éowy,bo w┼éosy b─Öd─ů wygl─ůda┼éy na przet┼éuszczone),lekko ciagn─ůc w d├│┼é.Po puszczeniu pasma robi mi sie superowy lok.I tak wszystkie w┼éosy.je┼Ťli chcemy mie─ç du┼╝o ma┼éych loczk├│w,musimy ┼éapa─ç ka┼╝de ma┼ée pasmo i wykonywa─ç t─ů czynno┼Ť─ç.Ale z woskiem trzeba uwa┼╝a─ç.Tylko to jest g┼éupie ┼╝e ┼éatwo mo┼╝emy przesadzi─ç z ilo┼Ťci─ů a wtedy wiecie...przet┼éuszcone str─ůki na g┼éowie ;P.
polecam stronk─Öwww.scarinfo.org
tez mam malo czasu ale narazie sie udaje!!!
Mam taki sam problem jak Sysunia1995.
w kazdym razie czekam
pomocy bo nie wiem co zrobic.
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
Reklama

Wys│any: Sro Mar 19, 2014 21:02 Powrˇt do gˇry

Reklama

Do│▒czy│: 28 Sty 2021

PostWys│any: Nie Sty 31, 2021 00:38 Odpowiedz z cytatemPowrˇt do gˇry

Image

Zobacz te┐ :

Image

Reklama

Wys│any: Nie Sty 31, 2021 00:38 Powrˇt do gˇry

WyÂwietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz nastŕpny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Light's Demons  

To forum dzia│a w systemie phorum.pl
Masz pomys│ na forum? Za│ˇ┐ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!