Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 a jakie salony kosmetyczne w wawie polecicie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 04:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Byłam w szoku jak zobaczyłam zespół lekarzy, który miał wykonywać zabieg - anestezjolog, dwóch chirurgów, pielęgniarka instrumentariuszka ... anonse erotyczne http://www.skins.be/celebrity/beyonce-knowles /
dodam jeszcze,ze przy pierwzsej ciazy i teraz odczuwam bol,jak przed @ i wiem,ze to normalne,chyba ze zauwazy sie brazowe lub krwiste plamienie.
Witam wszystkich mam bardzo łatwa naprawde skuteczna metode na wrastajacy paznokieć gdyz dizkei tej metodize ktora polecil mi lekarz nie musieli mi wycinac po raz drugi hirurgicznie paznokcia a wiec wystarczy moczyc 2 razy dziennie nogi w cieplej wodzie z dodatkiem szarego mydła np.biały jeleń ktory mzona kupic w prawie kazdym sklepie trzeba zluszczyc troche mydla do miski i pomoczyc okolo 20minut naprawde działa choc wiem ze trudno uwierzyc przekonajcie sie same!!!
A wiec od 2 dni troche spuchly mi wargi sromowe i sa zaczerwienione Ale juz kiedys takie cos mialam i posmarowalam to maścią clotrimazolum i od wczoraj jest juz lepiej ale troche mnie swedzi (nie duzo)...
witam jestem mloda mamą 13 mc chłopczyka.
witajcie,
blagam!!
witam pracuje w Trade juz kilka lat wiec cos wiem o tym bagnie zaczynam sie rozgladac za inna praca bo dzieje sie coraz gorzej nadgodziny ...................wyzysk..............
gozdziki pomagaja.
do ->nie napiszÄ… kim jestem...
Iraf, przebadaj mała pod kątem wit.D.

Domi proponujÄ™ zrobić Ci rtg krÄ™gĂłw szyjnych seks ogłoszenia Nie moĹĽna siÄ™ poddawać ja ćwicze 1,5 miesiÄ…ca i teĹĽ nie straciĹ‚am na wadze i siÄ™ nie martwie bo wiem ĹĽe i tak zacznie spadać.PoprawiĹ‚ siÄ™ mĂłj wyglÄ…d, jem mniejsze posiĹ‚ki ok 5 posiĹ‚kĂłw dziennie a ćwicze co 2 dzieĹ„ ĹĽeby mięśnie miaĹ‚y czas na regeneracje.

Albo np. Bylam dzis i dopielam u p. moj uwczesny lekarz chcial juz mirobic jakies droznosci jajnikow, testy, juz mialam recepte na jakies tam tabletki, ale stwierdzilam z mezem ze sprobujemy sami i bardzo szybko sie udalo, mala jest zdrowa i rosnie jak na drozdzach Ja bardzo chciałabym aby w 4 edycji tanca z gwiazdami wystapili: Mam 165cm wzrostu i 72kg postanowiłam zabrać sie za picie herbaty i ostre ćwiczenia ale niewiem czy cos z tego będzie bo mam słabą wole!! ogloszenia towarzyskie
Wszyscy uważają że to normalne dla mnie nie.Przyłapałam mojego męża po kryjomu jak ogląda i zrobiło mi się bardzo przykro zamiast pomóc przy dziecku to on znajduje sobie inne rozrywki i to w biały dzień.Rozmowa nic nie dała do niczego się nie przyznał a jak zapytałam co ogląda odpowiedział że nic a ja jednak widziałam co to było.Od tamtej pory już nie potrafię mu zaufać bo nie wiem co jeszcze ukrywa już po kursie w Akademii B&K?Zadowolona?Właśnie znalazłam ich ofertę i się zastanawiam.Troszkę kosztuje...A może ktoś inny mi doradzi? pisalas jeszcze ze znasz osoby ktore sa po tym raku 20 lat - wiesz co ja w rodzinie mam dziewczyne co jest po nim 17 lat (dalsza rodzinka) i moj tato zna kobite z pracy ktorej corka jest po tym raku ponad 20 lat ma dzieci i zyje sobie normalnie Witam wszystkich kręciołków . tragedia, zatrzymalam sie na 23 Mocniej bije mi serce, nawet bardzo mocno nie wiem czy to dobrze czy może cos złego. Hej Wam !
Hmm, mam troche podobnie ale inaczej.....
schudnąć do wagi sprzed ciąży, czyli jakieś 5 kg, albo najlepiej dobić do 60..
bangles-manic monday
659 47 30
na nic nie jest nigdy za pozno, ja mieszkam obecnie z rodzina w irlandii, i tak jak ty kiedys bywałam we wloszech, mimo ze jestem tutaj juz ponad 7 lat i jestem juz ustawiona ( prowadze salon kosmetyczny) chce wracac do mojej kochanej italii, w irlandii nie czuje sie jak u siebie stary powiedział ze jestem nakrecony wariat ale jest za by sie przeprowadzic, bo po co mam mieszkac gdzies gdzie czuje sie obco, ja mam rok mniej od ciebie i wiem ze zaryzykuje, ale najpierw musze wypytac tych wspaniałych ludzi tu na forum o pare szczegółów.
Ani nie nie kręcą, ani nie chcę wyprostować, mam jakieś dziwne prześwity, kompletnie nie umiem sobie z nimi poradzić.
Biorę ciężkiego buta i tłukę tak długo aż uznam, że napewno nie wstanie!
Ja jem codziennie 1 kg i chudne pieknie
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 04:17 Powrót do góry

Reklama



Doł±czył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 01:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Reklama






Wysłany: Sob Sty 30, 2021 01:18 Powrót do góry

Wy¶wietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::