Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 JeĹ›li chodzi o jedzenie po zabiegu to polecam jogurty, kokl Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 14:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W następnych tygodniach dodawałam 100 stepów. anonse erotyczne Dzisiaj pękła mi obrecz na nodze.
Po pierwsze, to wchodząc trafiłam na znajomego, który pracuje tam jako anestezjolog.
Aliiah w takim razie jesteśmy już dwie będziemy sie wspierać czekam na twoją relację.....
U mnie dzis 2 dzien i chyba cos jest nie tak bo waga pokazala 1,7 mniej.
czarno zielone.
Od jakiegos czasu wkładam watki pod paznokieć i to mu pomaga, tzn.
Jak byłam na poprzednich głodówkach mówiłam o tym kol.w pracy i od razu były niepotrzebne- niemobilizujące mnie komentarze (robisz sobie krzywdę, jesteś blada, to Ci nic nie da).
Z odejsciem bywa roznie.

Wczorajsze siemiÄ™ lniane jadĹ‚am chyba z godzinkÄ™,strasznie zapycha.PoskutkowaĹ‚o minimalnie.MyĹ›laĹ‚am,ĹĽe dziĹ› zastosujÄ™ rower,a tu z nieba deszcz.. portal społecznościowy Lekarz przepisal mi masc (chyba cynkowa) na te rane, codziennie moczyc przez dwa tyg w wodzie z jodyna przez kilka minut, posmarowac mascia, przykleic zwykly plasterek, zeby wszystko ladnie tam oddychalo.

Pomaga!!! uleczenia czasowe ......ale w gruncie rzeczy ......nie wiele to daje ....... Daj znac koniecznie! wĹ‚aĹ›nie to jakiĹ› szmatĹ‚awiec to napisaĹ‚ .choć wczoraj tak na chwilkÄ™ na niÄ… zerkĹ‚am to ten jej brzuszek coĹ› za bardzo odstawaĹ‚ .no.z czasem okaĹĽe sie . ale ten dzisiejszy to juz przegiecie czarny wĹ‚ochaty wielkosci mojego chomika!!! adwokat kraków
zaplacilam 600zl za ampulke w promocji (nie pamietam jak sie nazywala ale wiem, ze dosyc znana nazwa) i jestem wkoncu zadowolona bo mam ladnie zrbione usta i duzo pieniazków zaoszczedzilam ps dla zaintereswanych nie pamieta strony www tego gabinetu, ale wiem, ze znalazlam ich na facebooku bodajże estetic beauty poznan MOże trzeba się jej wystrzegać a inne są ok? i az sie dziwie że waga to przeżyła .. 2-3 złotych. Do regeneracji i odżywienia włosów polecam beżową/ złotą linię Joico. Brnosferatu@gmail.com ciekawi mnie opinia o Pro-medzie(Piłsudskiego) i o TRR(na Podwalu).
a po drugie to to co ty tuaj wyprawiasz i jak sie obrzydliwie wyrazasz o twoim mezu bardzo zle o tobie swiadczy.
Hej!
Dziewczyny zaczelam miec pomarańczowe upławy po ich..
Mam nadzieję, że w Twoim przypadku, to ciąża, która zakończy się szczęśliwie.
Trzymam kciuki za wszystkie z Was.
Potępiali swojego brata i syna, wprost mi w oczy mówili różne rzeczy na niego, z których nawet zamierzam skorzystać przy zeznaniach.
Tak to efekt po 4 dniach przynajmniej u mnie
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Czw Mar 20, 2014 14:25 Powrót do góry

Reklama



Doł±czył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 07:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Reklama






Wysłany: Pon Lut 01, 2021 07:53 Powrót do góry

Wy¶wietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::