Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 przez conajniej polo roku. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Skąd: Denmark

PostWysłany: Sob Mar 22, 2014 20:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale polecam HTZ!! sex anonse „witaminy piękności. kurde felek a co to za żydówka?
Wystarczy, że przejrzysz album klasowy sprzed lat, obojętnie czy była to podstawówka czy gimnazjum, ludzie z poważnym trądzikiem to mniejszość.
Czemu większe miseczki?
Zdjęcia szybciutko obejrzałam - dzieciaki z mojej starej ekipy też jakies takie wyrośnięte, jakby dojrzalsze
Znacznie więcej niż takich zleceń.
a próbowałyście już kosmetyków od dslaboratories?
tylko sie zlosci bo mezulek mogly chate spalic i by bylo po majatku nie?
az wiesie córke grzesia zatkało
Ale mam fajną gazetkę na temat wyłącznie porodu, więc Ci zacytuję z niej fragment:
Pomieszanie fascynacji posiadania niewolnicy pochodzacej z wyzszej kultury cywilizacyjnej, chec jej ponizenia za krzywdy doznane od krzyzowcĂłw oraz pogarda dla jej wyznania beda juz stalym elementem podejscia muzulmanĂłw do Europejek.

Nic mi nie powiedziała tylko zapisała i juz, nawet nie kazała przyjsc na kontrole po zakonczeniu kuracji. adwokat kraków Schudnąc to nie sztuka - ale utrzymać wagę

Jak dla mnie rewelacja. Nie przetraszyłam się , polałam spirytusem i poszłam spać. p.s. nie mylic z samym poranek Ja również bardzo przeżywałam, gdy dowiedziałam się o chorobie. ogloszenia towarzyskie
Muszę schudnąć dla zdrowia. P.S. Witam dziewczyny, no i tak sie mijamy Widocznie nikt oprocz nas nie interesuje sie tym sportem Pozdrawiam A i jeszcze jedno czy chciałabym polowac na słonie w Afryce?
Ja mam blizne a raczej bliznowca dlugosci 24 cm na udzie po 2 operacjach.Niby przy 2 operacji mieli mi to wyciac i zrobic szew kosmetyczny tak jak kolezanka wyzej napisala ale to nic nie pomoglo.Blizna jest taka sama a moze nawet i wieksza.
Teraz problem się pojawił znów i to w paluchach obu nóg, jest stan zapalny, cieknie czasami ropa, ziarniny jeszcze nie ma.
wczoraj bylam prywatnie u ginekologa ( z kasy trzeba czekac miesiac lub dluzej ) nie moglam czekac bo znowu mnie strasznie swedziało i dala mi gynalgin bo mam stan zapalny a ponadto wykryła u mnie nadzerke!!
Potem musiałam przepłukiwać specjalnym płynem zęby.
1.
Zjadam miche, jestem syta przez 15 minut, a po 15 minutach znow jestem glodna!
Moje propozycje:
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Mar 22, 2014 20:22 Powrót do góry

Reklama



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Nie Sty 31, 2021 22:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 31, 2021 22:44 Powrót do góry

Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::