Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 (podobno zostaje cieniutka kreseczka) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Skąd: Denmark

PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 13:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czułam się dziwnie, ale nie Ĺşle a moze mi sie zdaję. adwokat kraków Grzebałem sam w tym paznokciu zaciskałem zeby i kawałek paznokcia zawsze udawało mi sie usunac i był spokĂłj, pojechalem na oboz szkoleniowy i sie zaczeło 7 godzin tanca codziennie + rozgrzewka i tak byl prawdziwy koszmar paznokiec tak wrosł tak bolało ze nie dało sie wytrzymac, wrocilem do domu odrazu do lekarza rodzinnego po skierowanie, powiedziala ze usunie mi czesc palca, podała numer do swojego kolegi chirurga za tydzien bylem juz u niego umĂłwilismy sie na zabieg za 3-4 dni. staram się uĹźywać obuwia miękkiego ale teĹź dobrze trzymającego się na stopie,..
Ser bialy, kiszone ogorki i kapuste mozna kupic w polskich sklepach, albo u Hindusa, no bialego sera Hindus nie ma, ale te kiszonki to na pewno!!!!
Witaj Yaiya czytam te wszystkie poinie i myślę sobie jakie to zycie jest okropne Tyle dziewczyn ma takie problemy Osobiscie mam 2 koleżanki które tez to przechodzą Nikt tego nie zrozumie dopóki sam tego nie przezyje
polecam
HEJ POKRĘCONE LASECZKI - ja też taka jestem Nie mamy łatwo ale nie ma sie co załamywać.
Jest wścibska i nachalna.

juz Fabienne i Xaviera, chce dla odmiany nazwac swoja nowa coreczke Etienette seks oferty 6,5-7 g węgli.

a co z cfk?????? takie jak TY NIE POWINNY NIC PISAC!!! Aziu,trzymam kciuki za wynik badania,napisz jak odbierzesz Boze jakiegos wtedy szalu dostalam wybieglam z domku i sie darlam jak oszalala a dodam ze mialam juz z 15 lat. Super kalkulator! seks ogłoszenia
Tylko sobie tak mysle ze to co mi proponujesz jest zupełnie sprzeczne z tym o czym Wy sobie rozmawiacie milego wieczorka i milej imprezki non stop jestem glodna!jak stlumic glod?? teraz ja coś opowiem- fintess .Chciałabym przeciagnac to do 10 dni ,ale trochesie boje Kukulska moim zdaniem jest za chuda, nie twierdzę, że ma anoreksję, ale mogłaby przytyć. Hej, planuję studia w Niemczech i zastanawiam się, jakie jest znaczenie dobrze zdanej matury przy średnim świadectwie (sporo 4). ᠋
I powiedz jak to jest,że wszyscy wkoło zachwalają go ,(jaki to dobry kumpel,brat,synuś itp) a w domu potrafi zmienic sie w potwora!
Trzymam kciuki i powodzenia.
Ja opieram swoje oczyszczania na jednej prostej teorii, skoro mi sluza, czuje sie cudownie, wyleczylam sie z paru dolegliwosci, pomaga mi w dzialaniu w zyciu, wygladam mlodziej i lepiej od innych to nie widze powodu zeby to zmieniac.
Firma schodzi na psy, a taki Wilk ciągle się trzyma stołka.
A gwarancją przyjęcia była wiztyta u tamtejszego ginekologa.
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=28845496
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Mar 23, 2014 13:32 Powrót do góry

Reklama



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Pon Lut 01, 2021 22:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 01, 2021 22:29 Powrót do góry

Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::