Forum Light's Demons Strona G³ówna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ U¿ytkownicy GrupyZaloguj

 Bejbi ja już pisaÅ‚am,że Tobie czasu potrzeba.Ale jakoÅ› t Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶æ
jedantri



Do³±czy³: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Sk±d: Denmark

PostWys³any: Czw Kwi 10, 2014 21:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Operoana, witaj!
seryjke.waw.pl
zajść w ciążę to rzeczywiście nie takie proste...należy dokladnie przeliczać czas płodności,a nawet mieżyć sobie temperature....,nie kochać się zbyt często,lepiej rzadziej ale w odpowiednim czasie.... Bierzesz troszkę waty i skręcasz, żeby byla nitka taka o grubości 1mm.
Mi sie kolczyk goił około 4 miesięcy.
oj nie na zębach nie ma co oszczędzać, bo mamy je jedne na całe życie.
gdy...
Dlatego chcialabym sie spytac czy ktos tez mial kiedys takie objawy jak ja tzn na czwarty dzien na brzuchu zaczela pojawiac mi sie wysypka tak sie nasilila ze zaatakowala mi klatke piersiowa pod pachami i podbrzusze.
Cze..nie ma sie czym denerwowac..idz na luzie, tak jak na spotkanie z kolezanka tylko zachowaj powage a pytaniami sie nei przejmuj..zawsze pytaja o wyksztalcenie, doswiadczenia zawodowe z poprzedniej pracy no i dlaczego Ty mialabys byc przyjeta na to stanowisko a nie ktos inny???
Nadal jest wyraźna oponka i boczki.
Jak sÄ…dzicie?
Podstawa jest DIETA, wiem sam po sobie w tamto lato juz wazylem 97kg a w pasie mialem 89cm a nie 102cm :/
Wygląda to wszystko na zdjeciach pieknie a i opisy bardzo zachecajace tylko jak mniemam to nie jest refundowane tylko trzeba płacić...

Ja swoje włosy myję co 2, góra 3 dni(potem zaczynają się puszyć i plątać, a tak zawsze są śliczne) i czesze TYLKO po umyciu, nigdy na sucho. sfinansujesz.lubin.pl Kręglicka, E.
To jest przykry etap i boli jak cholera, rodzi mase negatywnej energi i bezsilnosci. czyzby nikt nie dbał o siebie??? Moja koleżanka jak była na badaniu na Zamenhofa, to lekarz jej od razu powiedział, ze nie podejmie się porodu, bo oni nie mają specjalistycznego sprzętu. Wszystkim szukającym profesjonalizmu, pomocy w niepłodności, pewności najlepszej opieki podczas ciąży oraz pomocy w problemach ginekologicznych polecam Dr. do loonie sfabularyzowac.kepno.pl
lepiej reagować w miare szybko jesliu sie coś dzieje.. Zadowolony idzie do łazienki, ja w tym czasie się masturbuję i próbuję się doprowadzić do orgazmu zanim wróci. Mam nadzieje, że pod koniec kuracji osiągne wage, którą pragne. napewno się skuszę za jakiś czas Nie dalabym dziecku na imie Denis Kewin czy Brajan ale to moje zdanie. czesc ja mam aparat ilizerowa na nodze trosze to boli ale da sie wytrzymac naj warzniejsze jest jakie sa efekty puzniej .ja juz mam noge wydlurzina i jestem bardzo z tego zadowolona jak cos to piscie to muj nr gg8911336. tez marze o takich kursach
Ostatni znika perkusista.
Bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź.
3)I wkoncu salon który mogę polecic (bo jeszcze nigdy nie zrobili mi nic nieoczekiwanego na
Macie jakies linki do fajnych stron z ktorych korzystacie,gdzie mozna znalezc etapy itp?
pozdrawiam
Ale jeszcze daleko mi do spełnienia marzeń o przespanych nocach..
Jak na zlosc znow jestem za granica i nie mam jak isc do lekarza.

Może o Skrzynecką?
sfastrygowac.ostrowiec.pl
Teraz wiem że do niczego bym nie dopuściła.
ja miałam za wysoka prolaktyne i tez brałam bromergon i juz w pierwszym miesiacu brania zaszłam w ciaże ale przestałam brac gdy sie o niej dowiedziałam.
Nie powinno się też za dużo przebywać na słońcu.
Dziwne bo ja od kiilku lat uprawiam fitness, chodze na siłownie i zawodowo tancze i tez mam umięśnione ciało.....ale sorry.....nie mam wylewającego sie tłuszczu zza spodni ani monstrualnych rozmiarów ud jak ma ona!!!!
A ja mam pytanie do kobiet zamężnych z Turkami.
Robilam badania na tokso i wyszlo mi:
ale to nie znaczy że róż jest synonimem tandety, tak naprawdę róż różowi jest nierówny, ja lubię róż jako elegancki dodatek z klasą i nie jest to taki cukierkowy, infatylny kolor http://www.wizaz.pl/images/magda_lipiejko/roz owe_portrety/
Czasem myślę ze gdybym komuś o tym powiedziała, byłoby mi łatwiej, ale...

-das Deutsche Sprachdiplom, sfaldowany.bytom.pl tak, podoba mi siÄ™
Bo nie wiem CO zastanę...??!! ) monster sie jeszcze tak konczy... http://martawasilewska.blogspot.com/ Gdzieś czytałam, chyba na kafeterii, że dziewczyna zrobiła sobie 7 zabiegów na pachy a ciagle poprawy nie bylo. sfabrykowal.jgora.pl
Boje sie tez że to świnstwo mi sie odnowi,mam byc pod stała kontrola lekarza,co dwa tyg mam b5yc u ginekologa.Bo ostatnio dośc późno mi go wykryli,było juz za późno na cokolwiek,tylko została mi operacja,po niej czuje sie dobrze i w ogóle,widze ze rana sie goi i w ogóle,ale nikomu nie zycze tej formy zwalczania torbieli.Moja torbiel jak już kiedyś wspominałam była gigantyczna bo 11na6cm i mogła w kazdej chwili peknac, a wtedy to by dopiero było,bo jak by pękła to mogło by sie wdac zakarzenie i w ostateczności mogłabym nawet umrzec!Moja torbiel-cysta była na prawym jajniku i na szczescie udało sie usunac ja sama,jajnik mam cały. Ależ jasne, nie mam co robić więc zarywam kiecę i lecę!!!!! Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. czy ktoś odpowie, doradzi na moje wcześniejsze pytania??? cicha super,że imprezka się udała Teraz odpocznij kobito. Jedni noszą 4 miesiace, a jeszcze inni 9 miesiecy. Co do dłoni - fakt, pojawiaja się suche, łuszczące się punkty ( u mnie to są punkty, nie całe płaty) - pomaga witamina A+E, nie Capivit, tylko zwykła witamina.
Hehe, jakbyście poznały Pana Rogowskiego w realu i poza serialem to zmieniłybyście zdanie i to szybko.
Ludzie którzy tu pracują to Ci którzy mają rodziny i muszą gdzieś pracować.
Idiotyzm!!
Torebka koniecznie pod kolor butów!!
Chodziłam do dermatologa, który bardzo mi pomógł ale niestety finalnie trafiłam do chirurga ponownie.

Szuakąłam sprzedawcow M i L zeby bezposrednio pogadac i znalazłam kogos takiego, dlatego zdecydowałam sie na L.
sfaulujesz.slask.pl
Witam STRASZNIE TE BOLE NIE DAJA MI SPOKOJU, POCIESZAM SIE TYM , ZE TAK MAJA NIE KTORE KOBIETY...W PIERWSZYCH TYGODNIACH CIAZY ?
Buziaczki dla maluszków
Szukam osób które jako dzieci były przeleczone na tokso i chciałabym sie dowiedziec z jakim to było skutkiem.Wszystkie osoby jak dotad o tej chorobie dowiedziały sie pozno albo bardzo pozno.Moj syn od 4.5 miesiaca jest leczony w CZD i kazdy mi mówi ze beda nawroty.Bardzo sie o niego boje i dlatego chciałabym dowiedziec sie jak naprawde z tymi nawrotami jest.Pozdrawiam i trzymam za wszystkich kciuki
miałam conversy ze wzorem - sprał się szybko jak zwykła naprasowanka na koszulkę..
Ja chcesz porady i nie wyść na nieuka katolickiego to lepiej znajdż jakiegoś kanonistę przez neta, oni są uczciwi, tak ja już pisałam wstepna porada, gdzie on przysyła ci pytania i ty mu na nie odpowiadasz kosztuje ok,100 zł, on powie ci czy masz szansę na unieważnienie czy nie .
pytanie nie bylo czy sa mode czy nie ani czy wam sie takie buty podobaja czy nie
4.
powiekszamia ust poprzez wstrzykniecie aguamidu kosztuje 2 tys w klinice poznan ul leszczynska u dr Piotra Skupina robilam tam piersi i polecam ta klinike jestem przed powiekszaniem ust i korekcja nosa i jestem spokojna i bez obaw pozdrawiam

to moze masz uczulenie???gynalgin to chyba w maire lagodny lek i nie powinno byc skutkow ubocznych, sfinksem.nowaruda.pl Przez cały czas pełen dialog fajna atmosfera (chociaz z zewnątrz salon nie wyglada na zachęcająco), bardzo sympatyczna oraz pomocna obsługa.
Dlatego też argument cen w innych klinikach jakoś do mnie nie przemawia. dodam tylko ze ta pigula ktora odbierala telefon od mojej siostry wiedziala o tym ze moja siostra do szpitala ma 40 minut drogi...w anglii jest tak dziwacznie, termin miala w srode a urodzila wczoraj tj, w niedziele... 150g.mieszanych sałat Tutaj czuc juz wiosne i zaczelam nawet niesmialo marzyc o urlopie... A kobiety przeciętne, dość zaniedbane jak więkoszość z nas sfaldowanie.bydgoszcz.pl
Wlaśnie o to chodzi ,ze nie przy każdym schorzeniu kregosłupa mozna robić masaże. 2 kg schudłam tylko w pierwszym tygodniu. przepraszam w jaki sposob mam zrobic sbi elkewatywe?? polega ona na tym, ze kupujac produkt o wartosci powyzej 1.000 zl. Hej! hej odświeżam temat. polecam braz
- nos dwa razy...miałam duży/złamany i szeroki, teraz jest bardziej proporcjonalny w stos.
A tak w ogóle to ja tez myślałam ,że mi tam w tej łazience rodzić przyjdzie, bo co wyszłam to musiałam wracać..
;p
Pływam o 6 rano, przed pracą bo później nie mam czasu.
Wczoraj na obiad myślałam że już nie zjem tych jajek.
jua tez mam takie jakieś kręcone czy falowane.
Ja byłam w Studio Urody 11 na Żabincu to jest ulica Solskiego 11, bo było taniej Numer do Pani doktor dostałam z polecenia A za ustka cena też konkuurencyja 799 zł .

Miłego dnia!!!!
sestercji.waw.pl
Jeżeli ktoś miał podobne problemy to proszę napiszcie.... ale widzę że produkowanie się tu nie ma sensu bo ludzie i tak zrobią swoje.
tez pozdrawaiam
A w życiu bym sie nie zdecydowała na sn...nawet z zzo.
50 dni to nawet nie ryzyko z punktu widzenia medycyny, a raczej samej psychologii.
Ps.Muzulmanie dbaja o higiene i to bardzo,ziac rasizmem na kolor skory,to u zawistnych Polakow normalka.
No to by bylo pewnie na tyle
Do końca dnia same atkinsowe produkty
Wczoraj mielismy cudowny

Ksiazka o tym doskonale mowi, bo jest to dieta dla zdrowia. sesyjka.waw.pl rufus wainwright - hallelujah
Kolczyk w wardze zagoił mi się bardzo szybko i nie miałam z nim żadnych problemów, a ten nie chce się zagoić! Frank Sinatra - Somewhere Beyond the Sea Regine - napewno sie z Toba podziele moimi uwagami czy była ładna czy nieładna albo czy miała trochę ciałą, a itak jej z tym było ładnie tylko czy rzeczywiście miała te niecałe 60cm w pasie, czy to tak trudno pojąć? a jak masz bóle kręgosłupa itp. serwolatce.waw.pl
Teraz dzięki niemu nie czuję się atrakcyjna, ani seksowna. Godzina 19: Ale to nie koniec, w między czasie sam usiadłem i ze starego irokeza którego nosiłem zrobili mi coś całkiem innego nie znam się na tym i nie wiem jak to nazwać ale jak założę gangol to czuję się jak James Bond Polecam ich ale najpierw - pijcie duzo niegazowanej wody Szukam caly czas ksiazki Atkinsa po polsku bo nie wiem z ktorego wydania bylo tlumaczone a na rynku jest conajmniej kilka wersji po angielsku jedne mniej drugie bardziej szczegolowe. Ból niewyobrażalny. Zaczynam podobnie od 50 min i staram się jeszcze w ciągu dnia ćwiczyć co najmniej 20 min.
ja powikszałam w Wawie i w cene zabiegu wziczona była wizyta kontrolna tydzien pozniej.
Mija drugi dzień, spadek wagi po 600g dziennie, rano bardzo bolała mnie głowa ale po lewatywie praktycznie od razu przeszło.
Mam pytanie czy w czasie przygotowania do głodówki zamiast robić lewatywę mogę łykac np.Xenne i czy podczas głodówki mozna łykać Xenne albo jakies inne ziołowe leki czy w grę wchodzi tylko lewatywa.
Jeżeli wrastający paznokieć nie jest w stanie zaawansowanym, tylko początkującym, polecam TAMPONADĘ, bierzesz kawałek gazy, całą wypryskujesz odkażaczem i wpychasz nożyczkami, albo wykałączką pod paznokieć, żeby był odzielony od skóry.
Dzieki za odzew...
Pracuje, placi za ich podroze, jest dla niej dobry.
A wiec od 2 dni troche spuchly mi wargi sromowe i sa zaczerwienione Ale juz kiedys takie cos mialam i posmarowalam to maścią clotrimazolum i od wczoraj jest juz lepiej ale troche mnie swedzi (nie duzo)...
odroznic od innych schorzen bo dretwieje kciuk wskazujacy srodkowy i czasami polowa serdecznego.
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 10, 2014 21:12 Powrót do góry

Reklama



Do³±czy³: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWys³any: Pon Lut 01, 2021 22:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz te¿ :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronê ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pon Lut 01, 2021 22:33 Powrót do góry

Wy¶wietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz nastêpny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Light's Demons  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::