Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 Poza Zasięgiem Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 22:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jesteś młodą uczennicą Hogwartu. Wiele się tu zmieniło, odkąd szkołę ukończył słynny Harry Potter. O dziwo Tiara przydzieliła Cię do Griffindoru... Jedyne, co cię denerwuje, to nowa kadra nauczycielska... i mnóstwo zadań domowych... (jak się nazywasz, podaj która klasa , wygląd [możesz zrobić sobie postać] co lubisz robić... )

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 27, 2011 22:38 Powrót do góry

Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 23:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Imię: Villemo
Nazwisko: Lind
Wzrost:165
Włosy:Miedziane, bujna czupryna do kości ogonowej xD
Oczy:Zielone, kocie
Klasa: Tam chyba nie było jako takiego podziału...xD
Budowa Ciała:szczupła
Zwierzę: Czarny kot z żółtymi oczami.
Opis: Sęk w tym, że została wychowana w Norwegii, starej, mistycznej rodzinie, gdzie korzenie magii sięgają najwcześniejszych lat istnienia ludzkości. Tak więc, angielski to dla niej drugi język. Mimo to, daje sobie radę. Ma wrodzoną popędliwość i naiwność, która godna jest niejednego dzieciaka w wieku lat czterech czy pięciu.
Wiek:14 lat.

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 21:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W szkole jak zawsze panował gwar. Dziś jednak odbywały się zawody w quidditcha, więc całe korytarze pełne były uczniów obstawiających drużyny. Większość osób była za Hufflepuffem, lecz zdarzały się osoby głośno skandujące na temat...nie oszukujmy się....słabej drużyny Ravenclavu... Nagle ktoś punknął cię w ramię. Jedna z twych bliższych znajomych - Enerica Gornefield - stanęła przy tobie.
-Dziś zawody... założyłam się z Racem, że wygra Ravenclav... nie mów, że jestem głupia, wiem, co mówię... - uśmiechnęła się tajemniczo. Race Korner... to wstyd, że należy do Griffindoru, jak zwykła mawiać Enerica... pulchny, piegowaty rudzielec znał się na czarach... to prawda... ale tylko w teorii... fakt faktem potrafił wypowiedzieć formułę, ale nie udawało mu się rzucić prawidłowo czaru... Obwiniał za to swoją różdżkę, którą podobno pogryzła jego żaba... ile w tym prawdy...?
- A ty na kogo stawiasz? Mam jedno opakowanie fasolek, cztery czekoladowe żaby... i chyba tyle... a jak wygram... pomnożę me zapasy przez dwa!

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 22:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

-Ja osobiście...-zawahała się rozważając wszystkie opcje. -...ja osobiście wolę Ravenclaw, bo mimo wszystko, gdybym miała wybierać dom poza Griffindorem był by to Ravenclaw. Będzie Ci ciężko wygrać ten zakład, ale życzę powodzenia. Ale jeśli wygrasz, obiecaj, że pójdziemy na kremowe piwo do Trzech Mioteł. - Villemo skończyła wypowiedź, zadowolona z siebie, że coraz lepiej idzie jej z angielskim

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 22:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Enerica zawahała się.
-Och, dooobrze... - na jej twarzy zagościł uśmiech. Chodźmy, bo spóźnimy się na historię magii...jak myślę że mam lecieć na pierwsze piętro... to aż mi słabo... - westchnęła i pociągnęła za sobą Villemo.
-Na szczęście to nasza ostatnia lekcja...a potem... mmm... zawody... mmm... Miguel... - rozmarzyła się koleżanka omal nie wpadając na chłopaka z drugiego roku. Miguel to ścigający Ravenclawu. Uroczy ciemnowłosy Latynos... Mimo, że Enerica nigdy z nim nie zamieniła słowa... zdążyła zakochać się w nim całym swym sercem.

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 22:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Villemo uważnie śledziła reakcje towarzyszki. W jej głowie formował się pewiem plan odnośnie Enerici,jednak nie planowała niczego złego. Przed meczem Villemo planowała zajrzeć jeszcze do dormitorium. Właśnie nad tym intensywnie rozmyślała, kiedy z jej ust samo wyrwało się pytanie:
- Enerico, czy pójdziesz ze mną po parę drobiazgów? Przydadzą się...zobaczysz w czym... - jednak gwałtownie ucięła w tym miejscu swoją wypowiedź. Coś było nie tak, to nie ona chciała wypowiedzieć te słowa na głos! Jednak jej przodkowie, którzy sprawowali nad nią w najważniejszych momentach pieczę czuwali i nie dali jej iść tam samej. To mogło by się źle skończyć! Przynajmniej tak uważano w zaświatach. Nikt nie sądził, że z łagodną Villemo może być inaczej.

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 22:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

- Jasne, czemu nie? - rzuciła Enerico - Tylko będziemy musiały biec, żeby nie spóźnić się na lekcje... Widzisz.... z tego przedmiotu nie idzie mi najlepiej... - dziewczyna grzebała po kieszeniach w poszukiwaniu kluczyka. Podobno otwierał on małe pudełko na jej szafce nocnej, ale nigdy jeszcze go nie używała. - Pospieszmy się...

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

-Więc pędźmy, ale właściwie...możemy też iść po zajęciach. Ponoć mieli nam pomieszać grupę, za karę...to znaczy, za przewinienia poprzedniej. Ale sama już nie wiem, może to było głupie gadanie. Wiesz, wciąż mi się wydaje, że znam ogromnie, przeogromnie mało osób. Może to przez ten głupi język, chociaż sobie radzę...w sumie. Tak czy siak, chodzi o to, że możemy popatrzeć kto będzie kręcił się pod salą...-jej oczy zalśniły niebezpiecznym błyskiem, choć twarz pozostała zamyślona.

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Enerica myślała chwilę.
-Och, i tak chcę zabrać Mandragorę ze sobą... -zaśmiała sie. Jej biała myszka zawsze biegała po pokoju... strasząc odwiedzające ją dziewczyny... - Może puszczę jąna nauczycielkę...? A się stara zdziwi... hihi.... - ciągnęła ją do dormitorium...

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Villemo szła w całkowitym zamyśleniu, ale wychwyciła jedno słowo.
-Mandragorę?! -zaraz jednak opanowała się. Nie obawiała się. Chodziło tylko o mysz...przecież skąd ktoś by wiedział...Znów wyrwała się z zachłannych szponów myśli.
-Wiesz, myślę, że Eskil jest przedziwnym kotem. Jakoś nigdy nie rzucał się na zwierzęta...

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

- Bo Madragora go ugryzła w nos! - śmiała się Enerica, choć wiedziała, że tak na prawdę to jej biała panna niczego takiego nigdy nie zrobiła. Obie dziewczyny wpadły do wspólnego pokoju.
- Mandragora! - rzuciła Gornefield, a na jej rękę wskoczyła biała kuleczka - Bierz co musisz i spadamy! Oberwie się nam za spóźnienie!

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

- Nie, chyba nie wytrzymam mając przy sobie te rzeczy bez powodu...Chociaż, właściwie, jedną mogę wziąć. -powiedziała, i chwyciła coś spod łóżka i schowała do kieszeni szaty.Oberwie, nie oberwie, oby nie było szlabanu, bo chyba to będzie koniec mojej dobrej passy. -mruknęła tylko.

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Obie wyleciały z pokoju. Goniły do sali wiedząc, że od 7 do 1 piętra daleka droga... na dodatek...te wolne schody...
- Szlag! Spóźnione! Odejmą nam z 10 punktów!- syknęła Enerica. Spojrzała na dół, na swoje buty.
-Hej, popatrz! - chwyciła niebieskie pióro. - Ktoś ma u nas błękitną sowę?

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 704
Skąd: z Planety Ziemia

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 23:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

-Wybacz, Enerico. Ostatnio jakoś nie myślałam o sowach uczniów...używałam tych szkolnych. Ale czyjaś musi być. Nie przyleciałaby bez powodu. - oznajmiła

_________________
Jakże silna jest miłość po przejściu ogniowego chrztu Cierpienia.
~ Selma Lagerlof
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Miriam



Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 706
Skąd: każdy wie^^

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 20:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Enerica zastanowiła sie chwilę.
- Tak... musi to coś znaczyć.... ale ...ale nie wiem co... W każdym razie bardzo mi się podoba - rzekła chowając piórko do kieszeni. Trafili na lekcję spóźnieni. Wśliznęli się na szczęście niepostrzeżenie. Zajęcia trwały jeszcze pół godziny, a żadna z dziewczyn nie miała książek.
- Kicha - stwierdziła Enerica głaszcząc Mandragorę. Uciążliwa lekcja w końcu dobiegła końca, a uczniowie dostali na zadanie wypracowanie z "mitycznej magii" na dwie strony.
- Znów kicha - westchnęła -Nie mam zamiaru tego pisać...

_________________
Image
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sty 31, 2011 20:51 Powrót do góry

Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::