Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 Witam wszystkich. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomo¶ć
jedantri



Doł±czył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Sk±d: Denmark

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 01:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

M People seks oferty jeśli chodzi o stylistkę to polecam ww.kajasonik.pl
IgG 325,10 IU/ml dodatni, IgM 1,47 COI dodatni, to poszłam natychmiast jeszcze w poniedziałek wieczorem na prywatną wizytę do innego ginekologa.
Jedno jest pewne:
gdzie mieszka twoj chłopak?
Bleeeah Na szczescie ja robie polowe, a reszte przyjdzie dokonczyc mojemu leniuchowi Hmm no moze z prasowania bedzie trzeba go zwolnic, bo jeszcze nie doszedl do tego, jak wlaczyc zelazko
No wlasnie...pospieszylam sie Ja pisalam o podrozy za ocean.
Z tym, ĹĽe ja biorÄ™ po 1 tabletce przez 12 dni.
Trzymam za Ciebie kciuki
Dowiedziałam się o wszystkim, rana pięknie zszyta do tego laser przyśpieszający gojenia i zmniejszający opuchliznę - lekko spuchnięta, mogę otwierać buzię szerzej niż 1cm.
Najlepiej ręce zanużać aż po łokcie.Taki zabieg powtarzajcie przez kilka dni i będą efekty na dłuższy czas.Polecam ,rewelacyjna metoda!

Trzymaj się ciepło wesołych świątek=)) anonse erotyczne Mam pytanie do jestem, na jakiej zasadzie wykonywane są paznokcie jedwabiem?

Troszke mi to nie dalo spokoju i 2 dni po wziela Escapelle ( podobno dziala do 72h ja wzielam okolo 60 h) a teraz 5 dni przed okresem czuje straszny bol brzucha a nigdy mnie nie bolał a jakis tydzien temu bolały mnie mocno piersi i troszke sie boje wczoraj zrobilo mi sie mocno slabo w sklepie powiedzcie czy moge byc w ciazy??? mialam to szczescie ze w klinice. na tyle problemów bańki pomagają...!!! Ninaslo cos tam, slepo zapatrzona w swoja racje zrobilas z siebie idotke, nawet nie bd wytykać w ktorych miejscach bo i tak nie dotrze co najwyzej wskazówka : Oczywiście przez ten czas maz spalił prawie 2 paczki fajek (czekaliśmyw domu ok. ogloszenia towarzyskie
Jejku co my sie musimy wycierpieć ,kobiety maja trudniej dyskryminacja ,menstruacja .molestowanie ,odchudzanie i w bolach powicie dzidziulka (nie powiedział mój psełdo kierownik bo do kierownika mu duzo brakuje dla mnie to on jest nikim lizał tyłek i go wzieli) pozwolili mi tylko pić do 22..... Celine Dion - My heart will go one (z Titanica) Kupilam jakies nasionka kwiatkow na balkon, w przyszlym tygodniu pobawie sie w ogrodnika. Aha a włoski po skręceniu mam lekko za ramiona. Można paść na ryj jednym słowem.
Do miejsca nie przywiązywałam większej wagi, bardziej do ludzi...niestety odstrasza mnie ta informacja o SANEPIDZIE
Klaudia
Innym niepotrzebny.
to na gorze to moj komentarz ale pomylka przy wpisywaniu nicka
tak wiele sie pisze o tej chorobie ale w kółko to samo bez konkretów
Teraz utykam jak Kusy z filmu RANCZO .Nazarłam sie Voltarenu i mnie nudzi,pewnie watroba manifestuje bo go nie znosi.Ufff mam juz dosc,innym staram sie ulżyć w bólach a sama sobe nie daję rady pomóc.
Patulek wszystko kupują jego rodzice, on się nie interesuje i jest jeszcze gorszym d*pkiem niż był, ale oni pomagają.
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 26, 2014 01:22 Powrót do góry

Reklama



Doł±czył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 05:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogl±da profil użytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć
Reklama






Wysłany: Wto Lut 02, 2021 05:18 Powrót do góry

Wy¶wietl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::