Forum Light's Demons Strona Główna
POMOC Rejestracja RejestracjaSzukajFAQ Użytkownicy GrupyZaloguj

 Ja po tej diecie będę stosować klasyczne MĹť Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jedantri



Dołączył: 04 Sty 2014
Posty: 1206
Skąd: Denmark

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 06:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

1. ogloszenia towarzyskie Czy może mi ktoś powiedzieć gdzie teraz pracuje Pani Basia z Pure Diamond???? Ludzie sa nietolerancyjni, szczegolnie w maszym kraju.
a faceci przed 30 sa ok kobiety po 30 czy 40 sa zadbane,wiedza czego chca,nie szukaja na sile meza i sponsora,sa dojrzale i niezalezne;sama jestem trzydziestka ,nie sadze,ze po 40 zmienie sie(moze pare zmarszczek wiecej,ale grunt to je zaakceptowac
moglobyc gorzej...
Misha- mi lekarz powiedział, że blizne po 2 tyg można smarowac normalnym tłustym kremem, ale jeszcze nie żadnymi na blizny.
Czy to możliwe, że tym razem mi się uda?
Normalnie gratulacje kobieta wie jak pozbyć się kolczyka z pępka !
Z gĂłry dziekuje.

Jednak ZAWSZE myślałam, że w przypadku przygotowania już należy zmniejszac kalorie, np. seks oferty patologie nie moga nic stanowic.patologie moga wystepowac.

Zawsze pomoże za niską cenę. mauro picotto - komodo Staniki są produkowane w obwodach od 60 i w miskach do K, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać dzis juz tylko smarowanie blizny bo juz podgojona i niewielka . Czekam na wasze propozycje sex anonse
Ale nie mam nic przeciwko hrabiom oczywiście. Chodziłam na to w zeszłym roku, byłam z 6 razy a schudłam 5 kg. Tak, dla mnie sprawa zakonczyla sie pozytywnie, moge wziac slub koscielny. To wszystko niezapomniane, wspaniałe chwile, potem długi czas, kiedy czuję jak brzuch mi zszywają, położna przy głowie czuwająca coś mi nawija, gadam z nią, potem trochę zniecierpliwiona obgaduje lekarzy, że chyba muszą mi dziergać na brzuchu jakis zakopiański lib gałązkowy ścieg, bo to tak długo trwa, a połozna, napewno ładnie i dokładnie, co rzeczywiście okazało sie prawdą! http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=122 &id=1221 jESZCZE JEDNO MACIE ZNISZCZONE WLOSY TO MARSZ DO FRYZJERA...BO NIGDY NIE ZACZNA SIE ŁADNIE UKLADAĆ I ROSNĄĆ.... Dentysta gdy mnie zszywał miałem odruchy wymiotne i powiedział, cytuję no dobrze, to już dalej nie szyjemy.
bo ja nie slyszalam.
Sniadanie wynosilo 130 gr wagowo a obiad 200!!!
Przy okazji zrobilam henne na pietrze wyzej w centrum urody i jestem bardzo zadowolona
60!
mam 116 kanałów (nie licząc radiowych), a tak pozatym to z polski przywiozłam kartę telewizyjną i mam 16 polskich kanałów ściąganych na HOT BIRCIE
To okazało się bardzo trudne, czułam się całiem bezsilna jak flak a poza tym ciągną szwy.
boje się ze jak zrobie farbą z rozjaśniaczem to z rudych się zrobi marchewka...
Świetnie doradza - ja np.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pią Mar 21, 2014 06:31 Powrót do góry

Reklama



Dołączył: 28 Sty 2021
Posty: 16926

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 17:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Image

Zobacz też :

Image

_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 03, 2021 17:20 Powrót do góry

Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
 Skocz do:   
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Light's Demons  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!

Powered by Active24, phpBB © phpBB Group :: Labs by Port-All ::